Jump to content

53. Въведение към книгата „ЗАЛЕЗЪТ”


Recommended Posts

53. ВЪВЕДЕНИЕ КЪМ КНИГАТА „ЗАЛЕЗЪТ”

Вергилий Кръстев

I ЧАСТ

53.1. В настоящето изложение на Милка Кралева, непрекъснато твърди, че аз съм се оженил, за да се докопам до архива, който пази баща й Кралю Кралев. А това изобщо не е вярно! А защо ли? Ще Ви разкажа.

53.2. Този архив, който отиде при тях, аз съм го подготвял 10 години! Подготвям го, опаковам го в кашони и на следващия ден, когато отивам -този архив го няма! Питам: „Къде са кашоните?” Не отговарят, а мълчат!

Това Вие може ли да изтърпите? Това не е един път, а цели 10 години!

53.3. Тези материали ги предаваше „майстор Борис” на различни хора, за да докаже, че е още работоспособен!

Това бяха мои идеи, и мой план! И като видях какво прави, аз замълчах, и той спря да разказва това и онова.

Борис Николов беше напуснал тялото си. Как е възможно? Възможно е! Вие наблюдавали ли сте възрастните хора, и не забелязвате ли, че това не са същите хора, които сте познавали преди това? А са други!

53.4. „Майстор Борис”, започна да прехвърля материалите на Кралю Кралев! Аз знаех това.

Но най-възмутителното бе, че той 3 пъти ходи в Бургас да иска Милка Кралева за жена! Той е на 75 години, а Милка - на 25!

Как Ви се струва всичко това? Отговорете.

Кралю Кралев мълчи, и се прави, че нищо не се е случило! Ама съвсем нищо!

53.5. Когато аз бях принуден да се намеся, „майстор Борис” беше против един мой брак с нея! Противодействуваше! Но не сполучи!

А защо не сполучи, ще Ви разкажа сега. Но после се намеси, и Милка Кралева с баща си ме напусна. Направиха ме на нищо!

Що унижение и подигравки от тяхна страна, трябваше да издържа! Не е за разправяне! Помня ги!

53.6. Разплатил съм се с тях! Нищо не им дължах. Никакви пари! И не мога да бъда упрекнат, че съм ги използвал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...