Jump to content

55. Окултизъм в действие


Recommended Posts

55. ОКУЛТИЗЪМ В ДЕЙСТВИЕ

Вергилий Кръстев

II ЧАСТ

545.1. Моята рождена майка се казваше Радка, а баща й - Цветко, а майка й - Параскева, но ние й викахме „бабо Кетя”.

Като момиче я изпратили в София, и 7 години е работила при една майсторка - шивачка! Тогава още не са били измислени шевните машини, и всичко се е шиело на ръка. След това постъпва в шивашко училище на ул. „Пиротска”, и го завършва. Майсторското свидетелство висеше на стената.

55.2. Веднъж излезнала с една компания. Там се запознала с един мъж.

Върнала се у дома, и какво да види! На главите си жените тогава по модата, са носили копринени кърпи. На тази копринена кърпа, тя видяла, че се изцвъркало някое врабче с изпражненията си! Големо петно!

Чудела се, какво да го прави! Попитала майсторката, казала да почака, за да се види какво ще излезе от това „цвъркане” по копринената кърпа.

И майка ми разказваше, че се е оженила за същия мъж от тази среща!

Значи онзи, който е искал да се роди, трябвало е да даде знак, че чака. Намира врабче, влиза в него, следи въпросната глава и копринена кърпа, за да се „изцвърка” и даде знак, че го има във въздуха! Във въздуха, но не е на Земята!

55.3. Баща ми е бил на 35 години. За онези години, това е възрастта на стар ерген!

Майка ми е била на 28 години - също вече стара мома, за онези години!

Оженват се, и им се ражда момче, което му слагат името ВЕРГИЛИЙ!

55.4. Майка ми разказваше, че до 28 години, не е имала мъж, а баща ми е бил първия мъж!

Така че, аз съм се родил от девствени лица - и баща и майка!

А това е много важно да се знае!

Веднъж майка ми се кара с баща ми, и вика: „Слушай какво, ти си много страхлив, и непрекъснато се боиш! Та теб, аз те ожених бе! Ако аз не бях, ти нямаше да се ожениш! Щеше да си останеш на стар ерген, като изсъхнало дърво!” А баща ми отговаря: „Вярно е ти ме ожени! Да се ожениш, е много страшна работа за мъжа! Страшно е!”

Ето при какво положение, съм се родил!

Трябва да намериш врабче, да влезнеш в него, да го направляваш, да му посочиш главата, където трябва да си „изцвърка” изпражненията, за да бъде като знак от Небето! Това е обяснението.

55.5. Аз съм на 42 години. Вече съм отдавна стар ерген! Занимавам се с други работи. И си работя по професията си - лекар съм.

В ума ми и в главата ми, изобщо не е минавала мисъл, че трябва да се женя! Бях се отказал много отдавна от тази работа! Така си разсъждавах!

Родителите ми бяха вдигнали ръце от мене - ще си остана стар ерген!

Един ден, излизам по работа в София. Облякъл съм си бял шлифер с големи ревери. Свърших си работата, и се връщам у дома.

Майка ми ме посреща, и като ме вижда, извиква: „Какво е станало с тебе?” Аз вдигам рамене! А тя ми посочва и двете яки на шлифера, където и на двете яки се бяха „изцвъркали” две врабчета. Не едно, а две!

Гледам, и не мога да повярвам, как може това да се случи! Не на една, а на двете ми яки от шлифера!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...