Jump to content

305. Как се оздравява


Recommended Posts

305. КАК СЕ ОЗДРАВЯВА

Л.Т.: А мойте двете имена са в хармония с рождената дата. А който е в хармония, само като помисли нещо, му го дават.

Учителят казва в своите разговори: „Аз не смея да помисля нещо, защото веднага пристига.” Ангели чакат милиони около Него и веднага го реализират.

Това беше Учителят. Той описва, един мозъчен удар получава един наш брат, мозъчен удар, в Търново.

В.К.: Кой?

Л.Т: Мисля, че самият Иларионов. И само може да говори, иначе е вдървен. И извикват тревожно Учителя. (Сега, скоро го писах.) И казва Иларионов: „За срам станах пред съседите, защото ме знаят, че съм окултист, а съм се вдървил сега, легнал съм. Не мога да мръдна.”

А Учителят казва: „Аз виждам как духовете са го вързали с едни дебели въжета, но гледам къде е краят на въжето, да почна да го развивам, без той да усети. И сядам при краката му, и почвам да го занимавам със странични въпроси, и почвам да търся, и намерих края на въжето, и взех да развивам полека.

И го питам: „Как е жена ти?” - „Абе добре са. И децата са добре, ама аз съм вдървен. Болят ме ръце, крака, цялото тяло ме боли.” - Аз пак развивам, развивам, развивам, развивам.”

И все го пита различни странични въпроси. „И по едно време му казах: „Я си спусни краката от леглото!” Той забрави, че е болен, хоп, спусна си краката от леглото. - „Я се разходи по стаята!” Почна да се разхожда по стаята. - „Я обиколи всички стаи!”- Обиколи всички стаи. На другия ден го срещнал лекар, който го лекувал и облещил се, като го видял: „Кой те излекува бе?” - „Абе Учителят дойде, седна при краката ми и ме пита как е жена ми, как са децата и каза: „Тръгвай!” И оздравях.” - „Не, той ти е дал някакво лекарство, кажи го лекарството, да го приложа и аз.” - Никакво лекарство.” Виждаш ли какво нещо, каква психика сложна е човекът. Ей-така, от мозъчен удар Той го вдигна, Учителят го вдигна. Ако щете вярвайте. Писал го в Неговите разговори, Той сам си го каза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...